8-9-10 kasım tarihlerinde gerçekleşecek bu modülün ilk yarısında 'Omurga Burguları' yani 'Twistler' ile asanalarda derinleşilecektir. Yoğun pratik ve grup çalışmaları olacaktır.

  • Hizalanma prensipleri
  • Elle düzeltmeler
  • Sanskrit dilinde doğru söyleyebilme ve anlanmaları
  • Enerji hatları
  • Yardımcı malzeme kullanımı

üzerinde durulacak; güvenli bir şekilde yoga yapma ve öğretme yöntemlerini araştıracağız.

Modül'ün 2. yarısı yani 20 & 21 & 22 Aralık tarihlerinde ise Yoga'da ve yoga asanalarda Çakra Sistemi üzerinde çalışılacaktır.

Yoga geleneğine göre insan bedeni Çakra denilen 7 ana enerji merkezine sahiptir. Çakra; tekerlek demektir. Bedenimizdeki enerji merkezleridir ki yoga asana, meditasyon, pranayama ve mudralar aracılığıyla geçiş yapılabilir ve dengelenebilir. Bu çalışmada nadiler, koshalar ve süptil bedeninimizi öğrendikten sonra her bir çakranın rengi, elementlerini, saklı geometrik dizaynını, sesini, totem hayvanını öğrendikten sonra çakraların hayatımızda ilişkili olduğu konulara değineceğiz. Çakra sistemine göre sıralandıracağımız yoga duruşlarını, pranayama, bija mantra( çakralara ait sesler), olumlama ve meditasyon ile 7 çakrayı şifalandıracağız ve yoga partiğimizi farklı bir boyuta taşıyıp derinleşeceğiz, bu yaşamsal enerji merkezlerinin zenginliğinin içine dalacağız.

Ücret: 2200 TL

Ön kayıt ücreti:500 TL

Bilgi ve kayıt için:

egitim@advaytayogaankara.com

GSM: 0532 693 8866